Peshore profesionale 40 kg

27.0042.00 (-36%)

In stock

 • Ndihmon për të grumbulluar peshë dhe kosto të saktë në të njëjtën kohë. çmimi i kompjuterit dixhital për perimet është zgjedhja juaj e shkëlqyeshme. saktësi e madhe.
 • Sensori i integruar siguron saktësinë e tij.
 • Ka kapacitetin për të ruajtur deri në 8 çmime të njësisë dhe 99 akumulon memorje. Shkon në një bateri të rimbushshme, kjo është mjaft e kursimit të energjisë.
 • Kjo shkallë mbështet fikjen automatike. Përdoret gjerësisht në supermarkete ose pika të shitjes.

Përshkrim

Peshorja 40 kg është krejt e re dhe e krijuar për pako me peshë deri në 40 kg në çdo madhësi.

Eshtë një shkallë e lirë për kompjuterë për përdorim të vogël në shtëpi dhe dyqane të vogla. Ky sensor shumë i saktë dhe preciz mund të ruajë deri në 7 çmime njësie dhe 99 memorje ruajtëse. Punon me furnizim me energji AC, i mbështetur gjithashtu nga një bateri e rimbushshme.

bateri të rimbushshme kur vendosni ose zhvendoseni në një zonë të re. Përdorimi pa tel në kioskat dhe tregjet e fermerëve. Ngarkojeni dhe do të zgjasë shumë. Një ikonë e baterisë shfaqet në ekran dhe vendoset një paralajmërim i baterisë së ulët. Projektim shkencor

Ekran i dyfishtë i leximit LCD: LCD para (për pronarët) dhe LCD e pasme (për klientët) e bëjnë biznesin tuaj më të lehtë dhe më të besueshëm. Ekrani LCD i ndriçuar nga drita e bën të lehtë për të lexuar edhe jashtë në dritën e diellit.

Dizajn shkencor Shkalla është krijuar me një tabaka prej çeliku të pandryshkshëm, e cila e bën atë të qëndrueshme për shumë kohë dhe pastrohet lehtë. Ekzistojnë 4 këmbë rregullimi. Rregulloni lehtësisht lartësinë dhe ekuilibrin e tij kur vendosni ose lëvizni në një zonë të re.

 • Pesha e kapacitetit 40 kg
 • Platformë çeliku inox
 • Leximi me 5 shifra për peshën dhe çmimin për njësi
 • Fshirje me 6 shifra për çmimin total
 • Lexim shumë i saktë dhe i sigurt
 • Bateri e rikarikueshme ose kordon elektrik i prizës së drejtpërdrejtë
 • Ekran LCD të dyanshëm para dhe të pasëm
 • Funksioni tare: matni peshën neto të artikujve
 • Artikulli automatikisht do të kalojë në modalitetin e gatishmërisë kur është pa punë

Reviews (0)

Be the first to review “Peshore profesionale 40 kg”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shopping Cart

No products in the cart.