Filtrim uji të papastërt

16.0025.00 (-36%)

In stock

Pastrues i ujit për shtëpitë tuaja që ju të jeni më të shëndetshëm pasi që uji paraqet një ndër elementet më të rëndësishme në jetën tonë. Shumë praktik dhe i lehtë për montim, nuk pengon gjatë shfrytzimit të ujit.

16.0025.00 (-36%)

Vlersimet (0)

Be the first to review “Filtrim uji të papastërt”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Filtrim uji të papastërt

16.0025.00 (-36%)

Add to Cart