Pastrues multifunksional – makinash , pajisje shtëpiake plus një furçë

10.0037.00 (-73%)

In stock

10.0037.00 (-73%)

Përshkrim

  • Mos e kaloni kurrë pastrimin e brendshëm të makinës tuaj – bëjeni atë një rutinë të lehtë ditore me një pastrues për pastrimin e ambienteve të makinës dhe rikthejeni udhëtimin tuaj të çmuar në krejt të re!

  • Formula e përparuar mundëson pastrim vërtet të lehtë me një rezultat të fuqishëm – 5 herë më shpejt se agjentët e zakonshëm të pastrimit. Falë veçorisë së jo-shpëlarjes, ju mund të pastroni me lehtësi pjesën e brendshme të makinës tuaj në vetëm 2 hapa – spërkatni dhe fshijeni pa gjurmë. Ndërsa të gjitha njollat, papastërtitë, hiri, myku … të gjitha do të pastrohen sa hap e mbyll sytë, nuk do të mbetet asnjë toksinë ose yndyrë, kështu që kurrë nuk do të dëmtojë sipërfaqen e brendshme të makinës tuaj. Ai gjithashtu punon mirë në të gjitha llojet e sipërfaqeve, duke përfshirë lëkurë, pëlhurë, vinil, plastikë, gome, metal dhe ju e emëroni atë!

 

  • Përveçse një pastrues i shkëlqyeshëm, është gjithashtu një mjet i shkëlqyeshëm për mbrojtjen dhe mirëmbajtjen e brendësisë së makinës suaj.  ka një shtresë të hollë dhe transparente të dritës UV dhe papastërtive që e mbajnë makinën tuaj të patëmetë dhe të lëmuar.

TIPARET

Lehtë dhe praktik: spërkateni dhe fshijeni
Shpëlarje pa shkumë të pasur
Pastron 5X më shpejt
Pastroni njollat, papastërtitë, hirin, mykun, njollat, etj.
Nuk do të lërë gjurmë / gjurmë pas pastrimit
Mirëmbani brendësinë e makinës suaj
Toksike, pa yndyrë dhe pa erë
Punon në të gjitha llojet e sipërfaqeve: lëkurë, pëlhurë, vinil, plastikë, gome, metal
Veshje rezistente ndaj UV dhe papastërtive
Fundit 2-3 muaj pas çdo përdorimi
Punon edhe në mobilje

 

  • Pastrimi i një yndyre ose ene gatimi me qymyr është padyshim e domosdoshme ndërsa prisni që yndyra të tretet. Ndaloni dhimbjen e kokës me sprejin tonë të pastrimit të kuzhinës për të gjitha qëllimet. Pastrimi nuk ka qenë kurrë i qetë dhe relaksues!

  • Përshtat teknologjinë e zgjerimit të shkumës, kjo llak depërton dhe heq yndyrat dhe njollat ​​kokëforta nga të gjitha sendet e kuzhinës në 2 hapa. Thjesht spërkatni dhe pije, duke i bërë gjërat të freskëta dhe të reja.

 

Vlersimet (0)

Be the first to review “Pastrues multifunksional – makinash , pajisje shtëpiake plus një furçë”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Pastrues multifunksional - makinash , pajisje shtëpiake plus një furçë

10.0037.00 (-73%)

Add to Cart