Pastrues intensiv i fytyrës, sauna me avull të nxehtë për fytyrën

32.00

In stock

 • karakteristika:
 • Pastrim intensiv. Hidratim efektiv. Përmirësimi i qarkullimit të mikro.
 • Përdorni një sauna me avull të nxehtë për fytyrën.
 • Skajet e lëmuara të hundës dhe gojës për thithjen e avullit të përgjithshëm
 • Lehtë për t’u përdorur dhe bartur Për qetësimin e avullit pastron poret ndihmon në largimin e papastërtisë, baktereve dhe mbetjeve të përbërjes.
 • Siguron një trajtim spa që lë lëkurën të butë dhe të butë të butë.
 • Kon dyfishtë sauna për fytyrën: avullore me fytyrë të gjerë dhe avullues hundësh.
 • Ejani me një filxhan matës.
 • Efektet kryesore:
 • Mund të plotësojë në mënyrë efektive lagështirën e fytyrës që mungon dhe të ruajë ekuilibrin e lagështisë në lëkurë, të zvogëlojë rrudhat dhe ta bëjë lëkurën të butë, të lagësht
 • Mund të pastrojë gjëndrat e flokëve dhe të çlirojë yndyrat, pluhurin etj nga poret, dhe gjithashtu mund të shkatërrojë aknet në mënyrë efektive dhe të parandalojë dhe trajtojë aknet
 • Promovoni qarkullimin e gjakut në metabolizmin e fytyrës dhe lëkurës, dërgoni lëndë ushqyese brenda qelizave të lëkurës përmes enëve të vogla të gjakut dhe e bëni lëkurën të lëmuar, të lagësht, të butë dhe rozë, dhe gjithashtu mund të vonojë plakjen e lëkurës.
 • Mund të lehtësojë simptomat e Ftohtë dhe rinitit, mund të ketë efekte terapeutike në sy / vesh, hundë, faringjit / keratiti / trakejit
 • Shtoni erëza dhe vajra esencialë në avullore, atëherë mund të shijoni një sauna me aromaterapi në shtëpi.
 • specifikimet:
 • Tensioni:
 • 220V Frekuenca:
 • 50Hz Fuqia: 100W Materiali:
 • PC PP ABS
 • Madhësia: përafërsisht. W22 * D20 * H25cm
 • Ngjyrat: blu, të kuqe
 • Gjatësia e dritës së energjisë: Rreth 160 cm
 • Koha për përdorim të vazhdueshëm: një orë

32.00

Vlersimet (0)

Be the first to review “Pastrues intensiv i fytyrës, sauna me avull të nxehtë për fytyrën”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Pastrues intensiv i fytyrës, sauna me avull të nxehtë për fytyrën

32.00

Add to Cart