PASTRUES I AJRIT, FORMALDEHIDE, PLUHUR, TYM PM2.5 W / filtër hepa

100.00250.00 (-60%)

In stock

100.00250.00 (-60%)

Përshkrim

Karakteristikat:

-Filtri i përbërë HEPA ofron mbrojtje gjithëpërfshirëse dhe ajër të pastër
– Monitoron automatikisht, reagon dhe pastron ajrin
-Funksioni i kohës
-Të sigurojë funksionin e çlirimit të anionit
-Dizajn i mirë i materialit të motorit: I qetë dhe i mbyllur, gjë që lehtëson përdorimin.
– Pastrimi i ajrit me jone negative: Jonet negative kanë një ndikim shumë të rëndësishëm në aktivitetet jetësore të trupit të njeriut dhe organizmave të tjerë. Kur njerëzit hyjnë në zonën me një sasi të madhe të joneve negative, ata do të ndihen të freskët. Shumë e dobishme për shëndetin e njeriut.
– Gjeneruesit e joneve negative: pa ozon. Siguron sterilizimin dhe pastrimin e vazhdueshëm të ajrit, heqjen dhe izolimin efikas të pluhurit dhe alergeneve të zakonshme shtëpiake që transmetohen në ajër.
-Jonet negative tërhiqen dhe kombinohen me ndotës lundrues të ngarkuar pozitivisht (si pluhuri, poleni, tymi, PM2.5 etj.) në ajër.
– Elektroda neutralizohet, ndotësit lundrues grumbullohen në masë dhe vendosen natyrshëm në tokë në mënyrë që të mos thithen nga trupi i njeriut.
Dalja e ajrit me kënd të gjerë, hapësira më e gjerë e marrjes së ajrit dhe shpërndarje më e shpejtë e nxehtësisë.
-Nëse keni nevojë të zëvendësoni filtrin në të ardhmen, mirëpresim të na kontaktoni për të porositur.

Specifikim:

Ngjyra: E bardhë
Tensioni: 220-240V
Fuqia: 50 Hz
Zhurma: ≤55db
Fuqia e vlerësuar: 40 W
Efikasitet i shkëlqyer për dhoma nga 35 m³ deri në 50 m³
CADR: 300 m³ / H
HOCO CADR: 90 m³ / H
Madhësia e produktit: përafërsisht. 360x200x560 mm / 14,17 × 7,87 × 22,05 ”
I përshtatshëm për PM2.5 të freskët, pluhur, mjegull tymi, mjegull dhe heqje efektive të formaldehidit etj.

Shënim: Është e nevojshme të hiqni paketimin e jashtëm të filtrit, brenda në pastrues, përpara përdorimit të parë.

Paketa përfshin:

1 x pastrues ajri
1x telekomandë
1x Manual

Detajet ne foto:

 


Vlersimet (0)

Be the first to review “PASTRUES I AJRIT, FORMALDEHIDE, PLUHUR, TYM PM2.5 W / filtër hepa”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

PASTRUES I AJRIT, FORMALDEHIDE, PLUHUR, TYM PM2.5 W / filtër hepa

100.00250.00 (-60%)

Add to Cart