Pastrues elektrik i fytyrës 5në1

17.0026.00 (-35%)

In stock

 • Përshkrimi: -100% markë me cilësi të lartë dhe të lartë.
 • Mbushni hidroizolimin në mënyrë që kjo furçë e fortë për pastrimin e lëkurës të përdoret në dush
 • Sistemi i furçave të tërhequra: Heq në mënyrë efektive të gjitha papastërtitë, vajrat dhe gjurmët e përbërjes 10 herë më të efektshme se larja e duarve
 • Lejoni që lëkura të duket e shëndetshme dhe rinore duke zvogëluar poret, vajrat, rrudhat, linjat e imëta dhe lëkurën e vdekur
 • Përfshirë furçën e duarve dhe të trupit, OWO furçat e syve me sfungjer dhe zonat e tjera të ndjeshme dhe shtufin për pastrimin e lëkurës së ashpër dhe callus.Lehtë për t’u përdorur, thjesht hidheni në bashkëngjitjen e dëshiruar dhe shtypni butonin e energjisë.
 • Paketa përfshin:
 • 1 x sfungjer grim
 • 1 x sfungjer latex
 • 1 x rul për masazh
 • 1 x furçë normale
 • 1 x gur i shtreses se holle.

17.0026.00 (-35%)

Vlersimet (0)

Be the first to review “Pastrues elektrik i fytyrës 5në1”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Pastrues elektrik i fytyrës 5në1

17.0026.00 (-35%)

Add to Cart