Pasqyrë grimi me drita LED, rrotullim 360 gradë

15.0025.00 (-40%)

In stock

15.0025.00 (-40%)

Përshkrim

Pasqyrë makijazhi LED me bazë ruajtëse

Kjo pasqyrë make-up me ndriçim LED ofron një pamje të qartë kur bëni grim, gjë që është e mrekullueshme për të gjitha grupmoshat, nga adoleshentët tek të rriturit më të rritur. Një dhuratë e mrekullueshme për ditën e Shën Valentinit, një dhuratë për t’u rikthyer në shkollë, një dhuratë për Krishtlindje, një dhuratë për një ditëlindje dhe të ngjashme.

Dritë natyrale dhe e butë

LED i integruar, me dritë natyrale dhe të butë, kjo pasqyrë make-up ju jep një pamje të qartë edhe në vende të errëta

Dritë e zbehtë pa hapa
Prekni rrethin një herë për të ndezur dritën dhe dy herë për ta fikur. Prekni dhe mbani për një sekondë për ta bërë dritën të zbehtë ose të ndritshme.

Këndi i rregullueshëm i pasqyrës

Ky kënd i pasqyrës së grimit mund të rregullohet si vertikalisht ashtu edhe horizontalisht. Ju mund të rregulloni këndin e pasqyrës në vend që të rregulloni veten në mënyrë që të mund të shikoni në pasqyrë.

Tabaka ruajtëse për organizimin e buzëkuqve
Me një sirtar bazë ruajtëse, tavolina juaj e kozmetikës mund të jetë e rregullt dhe e rregullt.
Furnizimi me energji të dyfishtë
Kjo pasqyrë mund të mundësohet nga të dy bateritë (nuk përfshihen) dhe USB (të përfshira).

Vlersimet (0)

Be the first to review “Pasqyrë grimi me drita LED, rrotullim 360 gradë”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Pasqyrë grimi me drita LED, rrotullim 360 gradë

15.0025.00 (-40%)

Add to Cart