Pajisje për pastrim me super fuqi dhe efikas

25.0050.00 (-50%)

In stock

Super i fuqishëm posedon ndryshim te nivelit të shpejtsis ujit.
Ka aksesuar për pastrim të gjërave të ndryshme dhe efikas
Posedon:
1x Shishe
1x Furqë
1x Ndryshim i tensionit të shpejt
1x Ndryshim i tensionit të ngadalt
1x Adapter

25.0050.00 (-50%)

Vlersimet (0)

Be the first to review “Pajisje për pastrim me super fuqi dhe efikas”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Pajisje për pastrim me super fuqi dhe efikas

25.0050.00 (-50%)

Add to Cart