Pajisje për ngjyrosje “SMART ROLLER”

20.0045.00 (-56%)

In stock

SMART Roller do ta transformojë shtëpinë tuaj më shpejt sesa një rul tradicional dhe me rrëmujë më pak.

Një shtrydhje e thjeshtë e goditjes së fuqisë së këmbanës drejtpërdrejt furnizon bojën me mbulesën e rulit të bojës, duke eliminuar nevojën për tabaka të bojës së çrregullt për rimbushjet.

Rrota SMART është e përkryer për projektet e mesme, dhe dora e zgjatur ju lejon të arrini tavanet 8 ‘me lehtësi.

20.0045.00 (-56%)

Vlersimet (0)

Be the first to review “Pajisje për ngjyrosje “SMART ROLLER””

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Pajisje për ngjyrosje "SMART ROLLER"

20.0045.00 (-56%)

Add to Cart