Pajisje për KOKOSHKA

20.0040.00 (-50%)

In stock

  • Sistem gatim me ajër të nxehtë
  • Gatshme për 3 minuta
  • Nuk duhet ti futni vaj dhe nuk ka vaj
  • Ndizni dhe fikni
  • Fuqia 1200W

20.0040.00 (-50%)

Vlersimet (0)

Be the first to review “Pajisje për KOKOSHKA”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Pajisje për KOKOSHKA

20.0040.00 (-50%)

Add to Cart