Pajisja për shtrirjen dhe lehtësimin e dhimbjeve të shpinës

11.0019.00 (-42%)

Ska në magazin

  • LIROHUNI NGA DHIMBJET NE MUSKUJ DHE STRESI – Me vetë-masazherin tonë të krijuar ergonomikisht, lehtësoni dhimbjet kronike të shpinës dhe lehtësoni stresin.
  • Bërë nga ABS me cilësi të lartë. Përdoreni atë përgjithmonë! Ideale për përdorim në shtëpi, në një karrige zyre, në palestër, në makinë ose në një dyshek yoga.
  • Mbështetje mesit me shumë nivele: Shpinë, masazhues shpine, masazhues shpatullash dhe shpine, masazhues shtrati, masazhues akupresure mbrapa, karrige masazhesh shpine, masazhues makine për shpinë, pjesë e shtrirjes së dhimbjes së mesit | Mbështetje kronike mesit Hernia diskale Nerva e shiatikut Stenoza e shtyllës kurrizore Korrigjues i qëndrimit
  • Kurseni me faturën e energjisë elektrike – Nuk ka nevojë për energji ose bateri, megjithatë mund të shijoni presion adekuat me peshën tuaj të trupit.

11.0019.00 (-42%)

Përshkrim

Magic Back Support logo

Qetësuesi më i thjeshtë në botë i dhimbjeve të shpinës

Një produkt i lehtë për trajtimin e dhimbjeve të shpinës dhe kujdesit parandalues. eShtë një mënyrë e thjeshtë, pasive për të shtrirë butësisht tërë shpinën, duke ndihmuar në eliminimin e burimit të dhimbjes së shpinës dhe rivendosjen e kurbës natyrale të shpinës. Si punon? Kur shtriheni në shpinë magjike, graviteti lejon që pjesa e përparme e trupit tuaj të shtrihet dhe ngrihet lart, dhe muskujt përreth fillojnë të relaksohen, duke dekompresuar butësisht disqet në rruaza, duke bërë që shtylla kurrizore të rritet, duke lehtësuar tensionin dhe dhimbjen.Çudituni sa mirë ndiheni pas vetëm një përdorimi! Ndërsa bëheni më të përparuar dhe fleksibël, mund të rregulloni lakimin e bërrylit tuaj në një mjedis më të përparuar dhe në një kohë më të shkurtër, do të shkoni më lart dhe me më shumë besim pasi qëndrimi juaj do të përmirësohet.

Pajisja shtrirëse me shumë nivele

Back Stretcher Device

Mbështetja Magic Back është krijuar për ta bërë jetën tuaj më të këndshme përmes shëndetit më të mirë të shpinës. Produkt i përshtatshëm dhe i lehtë për t’u përdorur për trajtimin dhe kujdesin parandalues. Përdorni mbështetjen tuaj magjike të shpinës për të shtrirë muskujt tuaj dhe për të lehtësuar dhimbjen e shpinës për shkak të muskujve të tensionuar, përkuljes së tepërt dhe shtrirjes së dobët të shtyllës kurrizore. Përfshijeni atë në rutinën tuaj ditore për rezultate maksimale.

Pajisja për shtrirjen e shpinës me shumë nivele Me material të përparuar ABS

Differet version Back Stretcher massager

Material i përparuar ABS

1. Material ABS, jo i lehtë për t’u thyer, 

2. Për fillestarët ose ata që janë të ndjeshëm ndaj akupunkturës, ju mund të zgjidhni tërheqjen e mesit me jastëkët ose të bashkëngjitni një leckë të butë ose pëlhurë pambuku, të mbuloni pllakën e mesit, e cila është më e rehatshme. Pas ushtrimeve për një periudhë kohe, ju mund të prekni drejtpërdrejt pllakën e mesit me akupunkturë

Lehtësoni sikletin dhe dhimbjen tuaj për disa minuta.

Vetëm shtrihuni dhe lëreni kapësin të bëjë magjinë e tij.

Lehtësoni prangat e dhimbjeve kronike të shpinës. Më në fund, shijoni kohën tuaj me familjen dhe miqtë.

Nivele të shumëfishta të shtrirjes në mënyrë që të zgjidhni intensitetin e duhur.

Për herë të fundit do të investoni në përmirësimin e sjelljes dhe ndalimin e dhimbjes.

✅Fundi i përhumbjes së dhimbjes së shpinës.

✅Përmirësoni fleksibilitetin dhe sjelljen tuaj.

Rritnipërqendrimin dhe zvogëloni lodhjen.

Imagjinoni të ndjeheni plotësisht të lëvizshëm dhe pa dhimbje. A nuk e doni atë? Gjithçka që bëni është …

Eshtë kaq e lehtë dhe e rehatshme, sa mund ta rregulloni kurrizin tuaj kudo.

Vlersimet (0)

Be the first to review “Pajisja për shtrirjen dhe lehtësimin e dhimbjeve të shpinës”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Pajisja për shtrirjen dhe lehtësimin e dhimbjeve të shpinës

11.0019.00 (-42%)