Paint Zoom – Motor spërkatës per ngjyrosje

25.0037.00 (-32%)

In stock

 • Sperkates ngjyre për mure, tavane, etj. Kursen kohë dhe para

 • Nuk ka nevojë të përdorni furça dhe enë të tjera që bëjnë rrëmujë

 • Jashtëzakonisht i lehtë dhe i lëvizshëm

 • Kapaciteti i kontejnerit me ngjyra: 800ml

 • Rrjedhja maksimale: 130 DIN-sek.

 • Gyp fleksibël: 1.5m

 • 3 metoda spërkatjeje: horizontale, vertikale dhe pikturimi i këndeve të paarritshëm

 • Vish rripin, mjetet pastruese, matësin e dendësisë

 • Shpejtësia e motorit: 32,000 rpm.

 • Pesha e motorit: 1.9 kg

 • Pesha bruto e të gjithë aparatit: 2,550 kg

 • Kompresor dore për lyerje të thjeshtë, praktik për t’u përdorur

 • Kursen kohën dhe paratë tuaja Ju do të pikturoni 15 m2 në vetëm 10 minuta.

 • Përdorni brenda dhe jashtë

 • Lehtë për tu mirëmbajtur dhe pastruar

 • Tensioni: 230-240V; 50 Hz

 • Fuqia: 650 W

25.0037.00 (-32%)

Përshkrim

 

 

 

Living room with couch in center with mauve paint on walls and before text in large letters above.

Photo of blue paint sprayer with black hose connected to canister against white background.

Living room with couch and bright yellow paint on the walls and after text in large letters above.

Zoom Paint mund të shndërrojë çdo shtëpi në një mrekulli. Ju mund ta bëni tuajin çdo hapësirë, pavarësisht nga ngjyra e mëparshme. Edhe nuancat më të errëta mund të vishen lehtësisht dhe të fshihen nga pamja të zëvendësohen me ngjyra të reja sikur ngjyrat e vjetra të mos kishin qenë kurrë atje.

Paint Zoom ka një fuqi llak prej 625 vat, duke e bërë atë një bojë llak HVLP Paint për përdorim në shtëpi. Ky mjet siguron një shtresë të lëmuar, madje të lyer me bojë, kështu që nuk do të shqetësoheni për spërkatjet ose spërkatjet.

Po kërkoni një mënyrë pa problem për të rinovuar shtëpinë tuaj? Arma elektrike për spërkatje Paint Zoom siguron një shtresë të barabartë që lehtëson fshehjen e bojës së vjetër dhe të shurdhër. Merrni frymë të re në shtëpinë tuaj sot me këtë bojë llak.

Eliminon nevojën për rrotulla, furça dhe pllaka bojrash!

 

Paint Zoom  motori sperkates bën punën e vështirë për ju – në vetëm disa minuta në vend të furçë dhe pa pikim dhe gabime. Ju mund të pikturoni në çdo sipërfaqe, brenda ose jashtë. Paint Zoom ngjyrose lyen mure të sheshta, llaç, tulla, veshje me dërrasa, tavane, beton, dru dhe më shumë. Dhe gjithmonë merrni përfundimin profesional që dëshironi dhe përdorni 50% më pak bojë për kursime edhe më të mëdha!

 

Karakteristikat:

 

Operacioni i thjeshtë me një prekje përgjysmon kohën tuaj dhe koston e ngjyres

Teknologjia e përparuar e spërkatjes siguron mbulim superior, me një shtresë

Eliminon nevojën për rrotulla, furça dhe pllaka bojërash

Ultra dritë dhe fuqi portative industriale, motor komercial

Arrini qoshet dhe këndet e ngushta me llak të drejtpërdrejtë me 3 drejtime

Aplikim pa pika për pastrim të lehtë

Pin su PAINT ZOOM EXTRA

Transformoni hapësirat e brendshme dhe të jashtme

Hand spraying blue spray gun up against white surface with “indoor or outdoor” text.

Spërkatësi ynë unik i bojës ka kontroll maksimal të drejtimit, duke e bërë atë të përsosur për sipërfaqet e brendshme dhe të jashtme. Paint Zoom ka një sperkatje 3-kahësh për punë me ngjyra këndore, vertikale dhe horizontale, duke siguruar një shtresë të barabartë. Zmadhimi i pikturës e bën të lehtë bredhjen e shtëpisë tuaj brenda dhe jashtë me më pak sherr sesa furçat e ngjyrave të rrëmujshme, të çrregullta, të vjetruara.

Close up of spray gun nozzle. Reads: brick, plaster, stucco, wood at the bottom in white letters.

Këtu në Paint Zoom, ne jemi të përkushtuar të krijojmë produkte të aplikimit të ngjyrave që do ta bëjnë jetën tuaj më të lehtë. Me spërkatësin elektrik Paint Zoom, lyerja bëhet e thjeshtë dhe argëtuese. Kjo makinë kompresore Paint Zoom gomon rrotulla dhe furça. Pavarësisht se ku duhet të pikturoni, ky spërkatës inovativ ju jep një përfundim të saktë të vazhdueshëm për të mbuluar plotësisht muret, formimin ose tavanin tuaj. Përfundoni punën tuaj të lyerjes në shtëpi me shpejtësi, komoditet dhe saktësi me Paint Zoom.

Vlersimet (0)

Be the first to review “Paint Zoom – Motor spërkatës per ngjyrosje”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Paint Zoom – Motor spërkatës per ngjyrosje

25.0037.00 (-32%)

Add to Cart