Otetils Karaoke

35.0080.00 (-56%)

In stock

  • Bluetooth Playing dhe Hands-free thirrje
  • Me FM radio
  • Mbështetni kartën U disk / TF, luani skedarin MP3 / WMA.
  • Li-bateria e integruar rechargeable
  • AUX-in
  • Katër ngjyrat e panelit: Red / Blue / Black / Grey
  • Dritë drite Colorful
  • Funksion Micphone, ju mund të luani karaoke

35.0080.00 (-56%)

Përshkrim

Versioni i Bluetooth: 2.1 + EDR
Voltage Output: 3.7V
Reagimi në frekuencë: 150Hz ~ 18KHz
Altoparlanti: 2 pc 4 “5W + 5W
SNR: ≥80dB
Raporti maksimal i deformimit: 0.5%
Bateria: 1pc 18650 Li-bateri. 1500mAh
Materiali: Druri + ABS

 

Reviews (0)

Be the first to review “Otetils Karaoke”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Otetils Karaoke

35.0080.00 (-56%)

Add to Cart