Organizues mbi lavatriçen / tualetin

20.0040.00 (-50%)

In stock

Përdorni plotësisht hapësirën sipër lavatriçes dhe tualetit, të përshtatshme për banjo, ballkon, përdorim shtëpie, dekorime të brendshme.
Kapaciteti super depozitues, raft prej trekatëshe me 3 nivele, me grepa, shportë rrobash.
Kurseni hapësirën: Shfrytëzoni në mënyrë efektive hapësirën e papërdorur mbi pellgun më të afërt, duke krijuar hapësira të shumta shtesë për ruajtjen e banjës së mbipopulluar, ngarkesë me një shtresë të vetme 8 kg.
Këmbë të rregullueshme : i fortë edhe në tokë të pabarabartë.
Montimi i lehtë

20.0040.00 (-50%)

Reviews (0)

Be the first to review “Organizues mbi lavatriçen / tualetin”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Organizues mbi lavatriçen / tualetin

20.0040.00 (-50%)

Add to Cart