Organizues akrilik për kozmetiko-bizhuterish me pasqyrë

18.0037.00 (-51%)

In stock

18.0037.00 (-51%)

Përshkrim

Jeni lodhur duke shfletuar sirtarët , çanta  për të gjetur artikujt tuaj të preferuar?

Gjeni bukurinë në organizim me akrilik për kozmetikë dhe bizhuteri. Ky organizator i qëndrueshëm dhe i qartë i përbërjes akrilike përfshin 2 sirtarë të mëdhenj, 2 sirtarë të vegjël dhe 16sirtare  për t’iu përshtatur kozmetikës me madhësi të ndryshme. Përfshin një pasqyrë të ndashme, perfekte për aplikimin e përbërjes tuaj të preferuar. Slotet janë të shkëlqyeshme për ruajtjen e furçave, buzëkuqëve, lapsave të syve dhe shisheve të parfumeve të mbrojtura, në këmbë dhe në vend. Sirtaret janë perfekte për ruajtjen e paletave, themeleve, ngjyrave të bronzit, skuqjeve, abetareve, pluhurave, bizhuterive, aksesorëve, kujtimeve dhe më shumë!

Kthejeni koleksionin tuaj në një ekran funksional dhe elegant me një kuti akrilike të ruajtjes për përdorim shtëpiak ose profesional.

Shtoni një ekran elegant në dollapin tuaj ose në tryezën tuaj të punës ndërsa lehtësoni rutinën tuaj të përditshme. Kthejeni përbërjen tuaj të lirë në banakun tuaj të bukurisë ose përdorni këtë këllëf për si një kuti bizhuterish për të kompletuar pamjen tuaj nga koka te këmbët! Kjo kuti magazinimi mund të ruhet në banjë, dollapë, banakë të kota, komo dhe në shumicën e tavolinave. Për lehtësi të shtuar, përdorni një pasqyrë të ndashme për piskatore dhe detyra të tjera nga afër që kërkojnë nga afër.


Ndërtimi i qartë akrilik ju ndihmon të gjeni artikujt tuaj menjëherë, duke ju kursyer kohë të vlefshme gjatë një nxitimi të vrullshëm në mëngjes. Itshtë bërë prej akrilik i cili është një plastikë transparente që duket si qelqi por është shumë më e fortë dhe më e sigurt. Përfshin 2 sirtarë të mëdhenj, 2 sirtarë të vegjël, 16 ndarje fole, pasqyra dhe futje rrjetë. Pasqyra zmadhuese e njëanshme mund të hiqet. Sirtarët rrëshqasin mirë dhe dorezat kapen lehtë. Bën dhuratën perfekte për çdo adhurues të përbërjes. Grimi NUK është i përfshirë. Masa përafërsisht 9,25 “L x 6,25” W x 14,75 “H (me përjashtim të lartësisë së pasqyrës është 8”)

Vlersimet (0)

Be the first to review “Organizues akrilik për kozmetiko-bizhuterish me pasqyrë”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Organizues akrilik për kozmetiko-bizhuterish me pasqyrë

18.0037.00 (-51%)

Add to Cart