Organizator kompakt takëmesh

10.0021.00 (-52%)

In stock

  • Ky Organizues Takëmesh Kompakt është i ri dhe kursen hapësirë ​​për ruajtjen e takëmeve tuaja dhe organizimin e sirtarëve për kuzhinë.
  • Ikona takëmesh për identifikim të lehtë.
  • I përshtatshëm për sirtarët me një lartësi minimale prej 3.25 inç.
  • Përmasat: 39.8 x 11.4 x 5.8 cm (15½ x 4½ x 2¼ inç).
  • Baza ka këmbë jo të rrëshqitshme për t’u mbajtur në sirtarin tuaj.
  • E përsosur për organizimin dhe kursimin e hapësirës në kuzhinën tuaj

10.0021.00 (-52%)

Përshkrim

Një zgjidhje ideale për ata që nuk kanë hapësirë ​​për sirtarë në kuzhinë, ky organizator kompakt liron hapësirë ​​për të gjitha veglat dhe pajisjet e tjera.

 

Ikona takëmesh për identifikim të lehtë

Organizer i takëmeve – Ruajtja e takëmeve tuaja në një kënd ju lejon të ruani një seri të plotë takëmesh më pak se gjysmën e hapësirës në një pjatë konvencionale.

Vlersimet (0)

Be the first to review “Organizator kompakt takëmesh”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Organizator kompakt takëmesh

10.0021.00 (-52%)

Add to Cart