Organizator – Jepini fund sendeve të humbura në makinë

9.0021.00 (-57%)

In stock

  • Në këtë ofertë ju merrni 2 ndarje!
  • Catch Caddy është një ndarje shtesë për të mbushur hapësirën midis sediljes së makinës dhe konsolës
  • Parandaloni rënien e objekteve dhe jini gjithmonë brenda mundësive
  • Vendosni syze dielli, monedha, karta krediti, pasaportë, celular, çelësa, cigare, doreza, etj.
  • Punim i shkëlqyeshëm dhe ndërtim i qëndrueshëm për mirëmbajtje të lehtë!
  • Një madhësi universale që përshtatet dhe përshtatet në shumicën e vendeve në çdo makinë
  • Në dispozicion në të zezë
  • Përmasat: 35 cm x 12 cm

9.0021.00 (-57%)

Përshkrim

Jepini fund sendeve të humbura në makinë! Harroni momentet irrituese kur keni nevojë për diçka gjatë ngasjes dhe nuk mund ta gjeni!

Organizohuni në makinën tuaj dhe mos humbni kohë duke vozitur me organizatorin Catch Caddy.

Catch Caddy është një organizator makinash që do të krijojë rregull dhe ju do të gjeni gjërat që ju nevojiten në makinën tuaj shpejt dhe me lehtësi!
Të gjithëve na ka ndodhur gjatë vozitjes që telefoni, çelësat, monedhat e vogla ose syzet tona të bien diku midis sediljeve. Pastaj vjen një kontroll në dysheme, i cili krijon nervozizëm, dhe nganjëherë nuk gjejmë atë për të cilën kemi humbur.
Por lajmi i mirë është se është shpikur një zgjidhje për këtë problem, dhe kjo është – Kap Caddy!
Në fakt, nuk keni pse të humbisni asgjë për të përfituar nga kjo ndërprerje. Edhe para se të filloni të ngasni makinën, mund të vendosni të gjitha këto gjëra të vogla të nevojshme që kurrë nuk mund të gjeni një vend në makinën tuaj.

Catch Caddy është krijuar posaçërisht për hapësirën midis sediljes dhe levës së ingranazhit të konsolës. Thjesht vendoseni atje dhe nuk do të keni më probleme. Catch Caddy do të kapë gjithçka që bie në të, edhe gjatë ngasjes.
Kjo ndarje / organizator shtesë është një gjë e shkëlqyeshme jo vetëm për të mbushur boshllëkun midis sediljes dhe kutisë së shpejtësisë dhe për të parandaluar rënien e objekteve përmes hendekut midis sediljes tuaj dhe konsolës qendrore, por gjithashtu krijon hapësirë ​​shtesë për ruajtjen e gjithçkaje që ju nevojitet gjatë vozitjes dhe është brenda mundësive!

Mbajtësi i xhepit të sediljes i krijuar për të kapur objekte para se të bien, të ndalojë shpërqendrimet, të krijojë hapësira për ruajtje dhe të mbajë sendet pranë

Instalohet në sekonda: thjesht rrëshqisni mbajtësen e sediljes së makinës midis sediljes dhe konsolës dhe modeli i tij fleksibël përshtatet më shumë, mbush hapësirën e zbrazët

Ndaloni shpërqendrimin: Ndihmon në parandalimin e shpërqendrimeve të rrezikshme

Ndalon pikat: kap gjithçka në mëngë, pastaj rrëshqet menjëherë në mënyrë që të jetë e lehtë për tu rifituar

Krijon hapësirë ​​ruajtëse: krijon hapësirë ​​shtesë për magazinim si organizator makinash, duke mbajtur sendet pranë

Seat Pocket Catcher qëndron në vend kur sediljet lëvizin prapa ose përpara.

Etshtë praktikisht e padukshme që të përputhet me çdo ngjyrë të brendshme dhe është jashtëzakonisht e qëndrueshme dhe mund të lahet – lani me ujë dhe sapun

Vlersimet (0)

Be the first to review “Organizator – Jepini fund sendeve të humbura në makinë”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Organizator - Jepini fund sendeve të humbura në makinë

9.0021.00 (-57%)

Add to Cart