Orë me alarm me ekran dritë me ngjyra, projektor dixhital LED

12.0025.00 (-52%)

In stock

12.0025.00 (-52%)

Përshkrim

Orë Elektrike e Motit LED me Projektim Kohe Ekran me ngjyra Fuqia e dyfishtë Temperatura dhe Lagështia Pamja e Alarmit

Modeli i produktit: 8290 Orë me alarm me projeksion
Dimensionet e produktit: 17 x 8 x 2.8 cm.
Dimensionet e paketimit: 179 x 90 x 38 mm.
Pesha e produktit: 184 gr

Karakteristikat:

Screen Ekran LCD me ngjyra, dritë të pasme LED.
Shfaqja e kohës, koha e projeksionit, shfaqja e personalizueshme e kalendarit.
Lagështia dhe ekrani i temperaturës: Zbulon dhe shfaq automatikisht lagështinë aktuale dhe temperaturën e ambientit (diapazoni i lagështisë: 20% RH ~ 99% UR; Gama e temperaturës: 0 ° C ~ +50 ° C / 32 ° C ~ 122 ° C).
Në varësi të parametrave të temperaturës dhe lagështisë. Parashikimi aktual i motit. Shfaqet si ikona
Regjistrimi i temperaturës dhe lagështisë maksimale / min.
Funksioni i alarmit / vonesës.
Funksioni i kontrollit të zërit.

Vlersimet (0)

Be the first to review “Orë me alarm me ekran dritë me ngjyra, projektor dixhital LED”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Orë me alarm me ekran dritë me ngjyra, projektor dixhital LED

12.0025.00 (-52%)

Add to Cart