Oksimetër i pulsit të gishtit

20.0040.00 (-50%)

In stock

Përcaktoni me saktësi SpO2 (nivelin e ngopjes së oksigjenit në gjak), pulsin në 10 sekonda dhe shfaqeni atë në mënyrë të përshtatshme në një ekran të madh dixhital LED.
Për adhuruesit e sportit si alpinistët, skiatorët, bikers ose cilindo që është i interesuar të matë SpO2 dhe rrahjet e zemrës së tyre.
Leximi është i thjeshtë, thjesht vendoseni në gishtin tuaj dhe ndizni atë me shtypjen e një butoni.
Punon për moshat 12 vjeç e lart.

20.0040.00 (-50%)

Vlersimet (0)

Be the first to review “Oksimetër i pulsit të gishtit”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Oksimetër i pulsit të gishtit

20.0040.00 (-50%)

Add to Cart