Nokia 3310

28.0034.00 (-18%)

In stock

Butona të bukura shtytjeje dhe dizajn ikonik, në formë
2 kamera MP me blic LED për snaps të thjeshtë
Jackak për kufje për meloditë tuaja
Dritare e lakuar 2.4 ”me shtresë të polarizuar për lexueshmëri më të mirë në rrezet e diellit
I disponueshëm me 1 ose 2 Sim Kart
Lidhshmëri 2G për thirrje dhe tekst
UI krejt-e re me nyje në origjinal
Jetë e mrekullueshme e baterisë, me 22 orë kohë bisede
Radio FM dhe MP3 player për muzikë
16 MB ruajtje4 plus një slot kartë MicroSD me mbështetje deri në 32 GB

28.0034.00 (-18%)

Vlersimet (0)

Be the first to review “Nokia 3310”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Nokia 3310

28.0034.00 (-18%)

Add to Cart