Një pjatë e shkëlqyeshme rrotulluese 360 ​​shkallë lejon që foshnja juaj të argëtohet ndërsa ha

20.00

In stock

 • pika:
 • Tas Royro Universal me kapak
 • karakteristika: Projektuar për fëmijë, në formë si një pjatë fluturuese
 • E shkëlqyeshme për bebet dhe fëmijët të argëtohen ndërsa hanë, por pa rrëmujë
 • Tas i brendshëm rrotullohet 360 gradë
 • Tasi e fëmijëve Roirot Bowl mund të lahet në një makinë larëse enësh
 • Kurseni kohë, më pak pastrim
 • Praktikisht i pathyeshëm
 • Kjo pjatë është e shkëlqyeshme për përdorim të përditshëm, udhëtime me makinë, kohë për të luajtur jashtë dhe më shumë.
 • Jo vetëm që është e shkëlqyeshme për prindërit por mënyra argëtuese për të marrë fëmijë është të hani ato perime kokëforta
 • specifikimet:
 • Materiali: ABS plastike
 • Madhësia: 17.5 * 7.5 CM
 • Ngjyra: gjelbërt, rozë, blu

20.00

Vlersimet (0)

Be the first to review “Një pjatë e shkëlqyeshme rrotulluese 360 ​​shkallë lejon që foshnja juaj të argëtohet ndërsa ha”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Një pjatë e shkëlqyeshme rrotulluese 360 ​​shkallë lejon që foshnja juaj të argëtohet ndërsa ha

20.00

Add to Cart