Nicer Dicer Plus

15.0025.00 (-40%)

In stock

Prisni perimet tuaja brenda sekondave pa sherr dhe rrëmujë
Set Nicer Dicer Plus multi-chopper ka gjithçka që ju nevojitet për prerjen, prerje te pjesëshme etj
Thikë ultra të mprehta prej çeliku inox për shkurtime të sakta dhe të sigurta
Pastrim i thjeshtë me funksionin e vetë-pastrimit nën ujë të rrjedhshëm ose në pjatalarëse
Transporti i sigurt dhe ruajtja e ushqimit me kapak të freskët

15.0025.00 (-40%)

Përshkrim

Kompleti përmban pjesët në vijim
1 x Prerja e pjesës së sipërme me shtylla katrore
1 x Prerja e pjesës së poshtme
1 x Enë ruajtëse për futje (madhësia 1 = 1.500 ml)
1 x Kuti me kapak per mirmbajtje
1 x Thikë me teh (6 mm x 6 mm / 12 mm x 12 mm)
1 x Thikë me teh (6 mm x 36 mm / 18 mm x 18 mm)
1 x Thikë me teh për katër dhe tetë
1 x Vulë e prerjes
1 x Mbulesa e pjesës për të gjitha thikët
1 x Rende
1 x Futja e prerjes me mbrojtje te tehut
1 x Mbajtës ushqimi me udhëzues
1 x Peeler i perkryer

Vlersimet (0)

Be the first to review “Nicer Dicer Plus”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Nicer Dicer Plus

15.0025.00 (-40%)

Add to Cart