Nicer dicer e shpejtë 5 në 1 makinë prerëse me dorë

18.0026.00 (-31%)

In stock

  • Lehtësoni punën tuaj të kuzhinës me Genius Nicer Dicer Quick 5 në 1.
  • Prerës dore dhe prestar 7 copë
  • 1 x E bukur më e shpejtë 
  • 3 x Kornizë
  • 1 x vario Koleksionist 
  • 1 x (kapaciteti 200 ml)
  • 1 x kapak

18.0026.00 (-31%)

Vlersimet (0)

Be the first to review “Nicer dicer e shpejtë 5 në 1 makinë prerëse me dorë”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Nicer dicer e shpejtë 5 në 1 makinë prerëse me dorë

18.0026.00 (-31%)

Add to Cart