Ngrohëse praktike 400w

15.0030.00 (-50%)

In stock

15.0030.00 (-50%)

Përshkrim

Dëshironi të ngroheni në ditët më të ftohta? Ky ngrohës personal është alternativa juaj më e mirë!

  • Me motin e ftohtë vjen nevoja për ngrohje gjatë punës. Por nuk është gjithmonë e lehtë ta bëni ambientin tuaj të afërt të ngrohtë dhe komod.
  • Në garazhe, dyqane, zyra dhe veçanërisht nëse jeni duke udhëtuar ose kamping, të ngroheni dhe të ndiheni rehat zakonisht do të thotë të mbështilleni me shtresa të mëdha dhe doreza – nuk është vërtet ideale për të përfunduar gjërat ose për rehati.
  • Me Ngrohësin Personal në kasë, çantë, paketë veglash apo edhe xhep, do të keni ngrohtësinë tuaj personale kudo që të shkoni. Thjesht gjeni një prizë ose prizë standarde, futeni në prizë dhe vendosni temperaturën për ta mbajtur atë të freskët kudo.

Ngrohja personale është një zgjidhje ideale për ato hapësira të ftohta, në punë, në shtëpi apo në pushime.

  • Pavarësisht nëse jeni duke bërë vend në një kasolle, duke mbajtur një makinë në garazh ose thjesht duke u ulur në një tavolinë në një hapësirë ​​​​të ftohtë zyre, gjithçka që ju nevojitet është një prizë standarde për ta rrethuar veten me ajër të ngrohtë dhe komod.
  • Asnjë kabllo, pa rrota dhe asnjë njësi ngrohjeje të rëndë për t’ju penguar. Vetëm ngrohje e drejtpërdrejtë dhe e rehatshme direkt nga muri!

  • Ngrohësi personal i ngrohësit infra të kuqe është jashtëzakonisht efikas sepse përdor shumë më pak energji se ngrohësit standardë, më të mëdhenj.
  • Vetëm 500 vat do t’ju ofrojë një gamë temperaturash deri në 32 ° C dhe është plotësisht e programueshme, në mënyrë që të mund të vendosni temperaturën e përsosur, të lehtë për t’u lexuar nga ekrani LED, për t’iu përshtatur kushteve.
  • Plus, për shkak të mënyrës së zgjuar të krijimit të Ngrohësit Personal, ai ka një seksion sigurie të integruar për të parandaluar mbinxehjen, dhe kutia e jashtme qëndron e ftohtë në prekje, kështu që mund ta shkëputni nga priza dhe ta merrni menjëherë me vete.

TIPARET:

Pesha e produktit: 500g
Specifikimet e produktit: 16.5×14.5×8.5 cm
Furnizimi me energji elektrike AC220-240V, 50Hz / 60HZ

Vlersimet (0)

Be the first to review “Ngrohëse praktike 400w”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Ngrohëse praktike 400w

15.0030.00 (-50%)

Add to Cart