Ngrohës i shisheve për foshnjën e juaj

20.0050.00 (-60%)

In stock

 • Karakteristikat:
 • 1.Brand i ri dhe me cilësi të lartë.
 • 2.Pajisje për shishe për fëmijë me diametër prej 5.5 cm.
 • 3.Ato-ngrohje, për temperaturë konstante, temperatura kontrollohet në 35 ~ 45, mos e shkatërroni ushqimin origjinal 
 • 4. ngrohje e shpejtë, ngrohja e ushqimit në mënyrë të barabartë dhe plotësisht.
 • 5. Struktura e përsosur, e lehtë për tu bartur.
 • specifikimet:
 • 1.emri: Ngrohja e shisheve të qumështit
 • 2.Model: Yummy YM-18A
 • 3.ngjyra: Bardhë
 • 4. Materiali i ngrohtë  me shishe: plastike (baza e jashtme) + çelik inox (pjesë e ngrohjes) Materiali
 • 5.Bottle: plastike
 • 6. Madhësia e ngrohtë e shisheve: 13x11x8cm
 • 7.Betull Diametri i ngrohtë: 5.5 cm
 • 8. Madhësia e shisheve: 14x5x5cm
 • 9.Lloji i bllokut: Plug EU
 • 10.Vendosja: 110V-220V
 • 11.Fuqia: 15W
 • 12.Përzgjedhja: 35 ℃ -45 Kapaciteti
 • 13.Bottle: 125ml
 • Perdorimi:
 • 1.Vendoseni shishen e qumështit më të ngrohtë në një pozicion horizontal. Vendoseni shishen me ujë ose qumësht në enë. 
 • 2.Kur energjia të ndizet, drita do të ndizet dhe ngrohni qumështin. Në procesin e ngrohjes, drita e treguesit ndizet dhe fiket në mënyrë alternative. 

20.0050.00 (-60%)

Vlersimet (0)

Be the first to review “Ngrohës i shisheve për foshnjën e juaj”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Ngrohës i shisheve për foshnjën e juaj

20.0050.00 (-60%)

Add to Cart