Ngrohës i lëvizshëm ushqimorë , ushqime të ngrohta në ç’do moment

50.00

In stock

 • Ushqimi i nxehtë në lëvizje!
 • Tigan ushqimor ku gjithmonë mund të ngrohni ushqimin tuaj, kudo që të jeni!
 • Gjithmonë ushqime të freskëta, përgatiteni ose përsëritni ushqimin tuaj ndërsa shkoni!
 • Ngrohni ngadalë dhe në mënyrë të barabartë vaktet për të ruajtur freskinë dhe për të rritur aromën
 • Temperatura maksimale: deri në 80 gradë,
 • pa u shqetësuar për gatimin ose tharjen e ushqimit;
 • pa përdorimin e furrave të ndotura me mikrovalë dhe ndjenjën e një vakti të ftohtë
 • në mes Brendshme alumini që pasqyron dhe ruan nxehtësinë
 • Patentë e dyfishtë për sigurinë dhe qëndrueshmërinë
 • Teknologji e zgjuar e raftit për mirëmbajtjen e lagësht Kursen kohë dhe energji elektrike, ndryshe nga mikrovalë
 • I përshtatshëm për enë plastike, metalike, qelqi, petë alumini, kartoni dhe enë letre
 • Për piknikët, në punë, në një dhomë hoteli etj. 60-90min.
 • për ngrohjen e plotë të ushqimit
 • Konsum i ulët; 220V / 50Hz Dimensionet: 25 x 19 x 8cm

50.00

Vlersimet (0)

Be the first to review “Ngrohës i lëvizshëm ushqimorë , ushqime të ngrohta në ç’do moment”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Ngrohës i lëvizshëm ushqimorë , ushqime të ngrohta në ç'do moment

50.00

Add to Cart