Ngjitës i gjithanshëm dhe i fuqishëm kurth për minjtë 1 + 1

9.9920.00 (-50%)

In stock

9.9920.00 (-50%)

Përshkrim

Kurth miu i gjithanshëm dhe i fuqishëm

Akomodime të shumta, vend pranë bazamenteve dhe në katet ku është vërejtur aktivitet brejtësish

  • Kurthet tona të miut mund të palosen për të parandaluar që fëmijët dhe kafshët shtëpiake të prekin sipërfaqen ngjitëse, veçanërisht kur vendosen në një hapësirë ​​të ngushtë.

  • Kurthe të trasha ngjitëse me aromë gjalpi kikiriku do të tërheqin lehtësisht miun ose mund të vendosni disa karrem në kurthe për një efekt më të mirë, të sigurt dhe të shëndetshëm.

Këshilla për përdorimin e kurthit të miut

  • Nëse kurthi i miut është pak i lagur, mund ta derdhni ujin dhe ta thani në hije dhe kjo nuk do të ndikojë në përdorim.
  • Nëse ngjitësi është ngjitur në duar ose objekte të tjera, aplikoni vaj vegjetal, terpentinë ose produkte nafte dhe lani me sapun dhe ujë.
  • Ai gjithashtu bllokon një sërë insektesh, duke përfshirë merimangat, brumbujt apo edhe akrepat. Ju ndihmon të kontrolloni problemin me minjtë ose dëmtuesit.
  • Përjetoni kontrollin efektiv të dëmtuesve pa kosto të mëdha.

Vlersimet (0)

Be the first to review “Ngjitës i gjithanshëm dhe i fuqishëm kurth për minjtë 1 + 1”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Ngjitës i gjithanshëm dhe i fuqishëm kurth për minjtë 1 + 1

9.9920.00 (-50%)

Add to Cart