[NEW] Super Karaoke

45.0079.00 (-43%)

In stock

Lexuesin USB, lexuesin e kartës mikro SD dhe lidhësen e folesë.
100% wireless dhe portative, gjithashtu me kabllo (klip), bateri e brendshme e ringarkueshme.
Radio e brendshme digjitale FM.
Stereo Bluetooth qëndron Gjuha, cilësi të shkëlqyera të shëndoshë

45.0079.00 (-43%)

Reviews (0)

Be the first to review “[NEW] Super Karaoke”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

[NEW] Super Karaoke

45.0079.00 (-43%)

Add to Cart