Mushkonja – llambë LED për vrasjen e mushkonjave (të qeta dhe jo toksike)

11.0025.00 (-56%)

In stock

 • Në mënyrë efektive kap mushkonja në shtëpinë tuaj
 • Mbroni ju dhe të dashurit tuaj nga mushkonjat
 • Më e lehtë dhe më e sigurt se kurrë
 • I sigurt për fëmijët, pa kimikate dhe i përshtatshëm për kafshët shtëpiake
 • Drita LED vjollcë me efikasitet energjetik në mete fluturuese
 • Hapje e mençur dhe e qetë e thithjes
 • Kuti për vrasjen e mushkonjave kundër shpëtimit
 • Dy herë më efektiv se grilat e tjera të mbyllura
 • Stylish, kompakt dhe efikas
 • Lehtë për tu pastruar
 • Ideale për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm

11.0025.00 (-56%)

Përshkrim

Flini mirë përsëri me Mosquish!

 

Mbrojtja e juaj dhe të dashurit tuaj nga mushkonjat është më e lehtë dhe më e sigurt se kurrë!

Eshtë i sigurt për fëmijët, pa kimikate dhe është miqësor për kafshët shtëpiake.

Drita LED Violet efikase në energji tërheq në mete fluturuese, një port i mençur dhe i qetë thithës i tërheq në fushën e vrasjes së mushkonjave, ku ata përfundojnë duke përdorur një metodë dehidrimi pa kimikate që është dy herë më efektive se aparate të tjera të mbyllura të metave.

Si punon

NDALIM I PANEVOJSHEM!

Makinë e madhe, por e qetë, nuk do të zgjoheni më nga tinguj të fortë nga ndalesat tradicionale! Pasi të jetë në kurthin e shpëtimit, tifozi i integruar për jetën, me zgjuarsi i tha mushkonjat brenda shpejt dhe me efikasitet.

Lehje e parezistueshme!

Drita LED Violet efikase në energji joshëse në mete fluturuese, një port i mençur dhe i qetë thithës i tërheq në fushën e vrasjes së mushkonjave, ku ata përfundojnë duke përdorur një metodë dehidrimi pa kimikate që është dy herë më efektive se aparate të tjera të mbyllura të metave.

Stylish dhe kompakt

Kurthet e gabimeve mund të jenë elegant dhe efektiv! Dizajni i hijshëm, kompakt dhe minimal i kurthit tonë të mushkonjave do të duket i shkëlqyeshëm në çdo mjedis.

Mbushës USB dhe kuti kundër shpëtimit

Porta USB Universale ju lejon të furnizoni dhe përdorni Mosquish tuaj me një përshtatës, bankë energjie, kompjuter dhe më shumë, duke e bërë Mosquish krejtësisht të lëvizshëm për darka në natyrë ose aventura kampe. Në mënyrë efektive bllokon mushkonjat e ngordhura pa kaosin që vjen me ndalues ​​tradicionalë. Thjesht kthehuni për të zhbllokuar kutinë e magazinimit për të hedhur poshtë përmbajtjen.

LEHT TO PASTROHET – : Thjesht zhbllokoni kutinë e magazinimit dhe zbrazni mushkonjat e ngordhura – hapësira e magazinimit zgjat lehtë 2-4 javë ose më shumë, pa nevojën e pastrimit për shumicën e nevojave të shtëpisë. Asnjë pastrim i çrregullt ose mete të skuqura të shpërndara.

 

Vlersimet (0)

Be the first to review “Mushkonja – llambë LED për vrasjen e mushkonjave (të qeta dhe jo toksike)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Mushkonja - llambë LED për vrasjen e mushkonjave (të qeta dhe jo toksike)

11.0025.00 (-56%)

Add to Cart