Mulli arrash

9.9914.99 (-33%)

In stock

-Vetëm mbushni gjysmën e lartë me arrat e zgjedhjes suaj, vendosni opsionin e bluarjes në trashë ose imët, dhe bluani.
-Njësi shumë e ngurtë bluarje nga çelik inox
-Dimensionet: 85 x 140 x 200 mm.

9.9914.99 (-33%)

Vlersimet (0)

Be the first to review “Mulli arrash”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Mulli arrash

9.9914.99 (-33%)

Add to Cart