Mrekullia dhëmbëve

10.0020.00 (-50%)

In stock

Përshkrim:
Heq njollat ​​e pirjes së duhanit, kafes, çajit dhe pijeve. Zbardhjen e dhëmbëve me përdorim të përditshëm. Zbardhini plotësisht dhëmbët tuaj dhe në mënyrë natyrale. Sidomos për njerëzit me dhëmbë të zinj dhe dhëmbë të verdhë të shkaktuar nga pirja e duhanit, pirja e çajit, kafja dhe vera. Largimi i tartarit dhe aroma e veçantë, duke lënë gojën të pastër dhe të freskët. Mbani gingiven tuaj më të shëndetshëm. Përdorimi afatgjatë i këtij produkti do të ndihmojë në largimin e problemeve periodontale. Parandalojnë që njollat ​​e dhëmbëve të formohen përsëri dhe të mbajnë efektin zbardhues për një kohë të gjatë.

Përmban:
– Përbërësin zbardhues
– Përqindja e peroksidit të karbamidit <1%
– Qymyr druri i aktivizuar
– Silikoni ultra i butë,
– Karbonat kalciumi,
– DL-mente,
– Stevioside,
– Pesha: 60g

Funksioni: Pastrimi i Dhëmbëve / Largimi i njollave

10.0020.00 (-50%)

Reviews (0)

Be the first to review “Mrekullia dhëmbëve”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Mrekullia dhëmbëve

10.0020.00 (-50%)

Add to Cart