Mjeti 12 në 1 Shporta e gatimit të shpejt

16.0023.00 (-30%)

In stock

 • 12 mjete në 1 Shporta e gatimit
 • Mblidhni makarona, patate dhe shumë më tepër nga tenxhere!
 • Koloseri – E përkryer për shtrëngimin dhe shpëlarjen.
 • Mjet i 12 në 1 kuzhinë! Një shportë gatimi është një domosdoshmëri për çdo kuzhinë.
 • Fillon i sheshtë dhe përhapet menjëherë në një shportë fleksibël që ju lejon të gatuani, vlim ose ushqim të skuqur thellë me lehtësi.
 • Kthejeni tepsinë dhe kthejeni atë në avulloren e fundit.
 • Edhe kur uji i nxehtë ose vaji vlon shpejt në tenxhere, dorezat e dizajnuara posaçërisht mbeten të ftohta në prekje.
 • Kur gatimi të ketë mbaruar, thjesht ngrini enën e gatimit dhe shkoni direkt nga tenxhere në tas.
 • E bën punën e kuzhinës të shpejtë dhe të lehtë!
 • Përdorimet janë të pafundme! Përdorimi në sobën e gatimit; valë; tiganisje e thellë; avull; joshjen; blanshiranje; Par-vlim.
 • Përdorni si mjet për shpëlarje; larë; kullimit; shtrëngimit; ruajtje

16.0023.00 (-30%)

Vlersimet (0)

Be the first to review “Mjeti 12 në 1 Shporta e gatimit të shpejt”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Mjeti 12 në 1 Shporta e gatimit të shpejt

16.0023.00 (-30%)

Add to Cart