Mini Shatërvan cokollate, 3 Nivele, Kontroll motori

28.0050.00 (-44%)

In stock

Fountain Chocolate u krijua si një kopje e burimeve çokollate të përdorura nga hotelierët profesionistë në evente.
Mbart çokollatë të bardhë ose kafe të shkrirë nga baza në majën e kullës së saj.
Mban çokollatën e shkrirë me një bazë të ndezur që e mban çokollatën të ngrohtë dhe të rrjedhë.

  • Materiali: ABS + Baza prej çeliku inox + Kontrolli i motorit
  • Ngjyra: kafe
  • Lartësia: Përafërsisht. 22cm / 8.7 “
  • Diametri bazë: Përafërsisht.15cm / 5.9 “
  • Diametri i Madh i Kthesës: Përafërsisht. 8cm / 3.1 “
  • Diametri i vogël i gjatësisë: Përafërsisht. 6cm / 2.4 “
  • Tensioni (V): 220V
  • Fuqia (W): 250W

28.0050.00 (-44%)

Vlersimet (0)

Be the first to review “Mini Shatërvan cokollate, 3 Nivele, Kontroll motori”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Mini Shatërvan cokollate, 3 Nivele, Kontroll motori

28.0050.00 (-44%)

Add to Cart