Mini pistol profesional spërkatës ngjyrash H-2000,

22.0037.00 (-41%)

In stock

  • Mund të përdoret për veshjen fotokatalitike,
  • Mirëmbajtja dhe riparimi i sipërfaqes së mobiljeve të divanit,
  • Ngjyrosje muri apo makine, vizatim artistik etj.
  • Mjeshtëri për art, bërjen e modeleve, bërjen e tortave
  • Dekorimi i rrëshirës qeramike, spërkatja me pije të ndryshme, hartat me llak për rroba

22.0037.00 (-41%)

Përshkrim

Pistol me spërkatje ajri, vëllimi është shumë i vogël,
Peshë shumë e lehtë, atomizim shumë i mirë,
Trajtim i butë i sipërfaqes, ndjehuni rehat,
Në të njëjtën kohë me ajrin e hyrjes, pa karburant dhe kontrollin e madhësisë tre lloje të ndërprerësit rrotullues,
Tenxhere është transparente, kapaciteti i lëngut në enë mund të shihet qartë
Ngjyra mund të përdoret për të gjitha rastet

Specifikimet:
Madhësia e hundës: 0.8 mm / 1.0 mm
Presioni i funksionimit: 3bar
Konsumi i ajrit: 9cfm
Kapaciteti i kupës: 125ml
Transmetimi: Graviteti
Vendos vidën: 1/4 ”
Madhësia: 60 x60 mm: shishe vaj spërkatëse
Armë spërkatëse 150×100 mm

 

 

 

 

Vlersimet (0)

Be the first to review “Mini pistol profesional spërkatës ngjyrash H-2000,”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Mini pistol profesional spërkatës ngjyrash H-2000,

22.0037.00 (-41%)

Add to Cart