Mini në fshesë elektrike 2 në 1 për shtëpi dhe makinë

20.0042.00 (-52%)

In stock

20.0042.00 (-52%)

Përshkrim

Mbani makinën tuaj profesionalisht të pastër! Nuk ka më thërrime, pluhur ose papastërti! Duke përdorur pastruesin tonë të padepërtueshëm nga uji dhe antistatik për pastrimin e makinës, nuk do të ndesheni me papastërti të lagësht ose të thatë, madje edhe me lëng, blozë ose qime shtëpiake

Lehtë për t’u pastruar! Dizajni ergonomik i pastruesit të dorës ju lejon të arrini në të gjitha cepat e makinës. Koshja transparente e plehrave mund të zbrazet lehtë, dhe kapaku mbrojtës gjithmonë i mban plehrat brenda. Pastruesi i vakumit të makinës ka 3 grykë universale, një kuti mbajtëse për ruajtje të lehtë, një furçë speciale për pastrimin e filtrave dhe një filtër rezervë HEPA. Shtë një dhuratë e shkëlqyeshme për drejtuesit e makinave që ndajnë makinën dhe adhuruesit e makinave!

Jo vetëm që makina juaj ka nevojë për të, por gjithashtu mund ta përdorni në shtëpi për të pastruar pluhurin në dritare. Pluhuri absorbohet nga pajisjet shtëpiake. Ju gjithashtu mund ta përdorni këtë mini pastrues pa tel për t’u kujdesur për të lehtë. Filxhanët dhe filtrat e filtrit që mund të lahen ruajnë fuqinë e fortë të thithjes për t’ju ndihmuar të pastroni me lehtësi çdo cep

Përdorimi i një motori mikro-të shpejtë teknologjik gjerman si një burim energjie. Procesori i tij i çipave është prodhuar në Japoni. Ka besueshmëri të lartë dhe funksion të kontrollit inteligjent. Mund të rregullojë dinamikisht shpejtësinë e motorit sipas kushteve të ndryshme të funksionimit. E përsosur për të mbrojtur motorin. Prandaj, ne besojmë fort në produktet tona. Cilësia është më e mira

DRITE LED

Ne besojmë fuqimisht se një fshesë me korrent do të ndryshojë plotësisht zakonet tuaja të pastrimit të makinës!

Lista e paketimit:

1. Pastruesi i makinës
1 për kordonin e rrymës
1, kreu thithës furçë

Reviews (0)

Be the first to review “Mini në fshesë elektrike 2 në 1 për shtëpi dhe makinë”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Mini në fshesë elektrike 2 në 1 për shtëpi dhe makinë

20.0042.00 (-52%)

Add to Cart