Mini makinë qepëse

13.0021.00 (-38%)

Ska në magazin

  • I përshtatshëm dhe i shpejtë
  • Mund të qepësh pa u zhveshur !! I përshtatshëm për pothuajse të gjitha pëlhurat ≤ 1.8 mm. Ideale për të qepur dhe riparuar perde, çanta, pantallona, ​​këmisha, bluza dhe për të bërë zanatin tuaj.
  • I lëvizshëm dhe mini
  • Shtë një mjet qepjeje i shpejtë dhe i lehtë, i lehtë për t’u përdorur dhe për ta mbajtur (madje edhe në rrugë). Ideale për riparime të shpejta, më të lehta dhe më komode sesa desktopët tradicionale.
  • Nuk ka nevojë për udhëzime – thjesht merrni atë dhe filloni të qepni!

13.0021.00 (-38%)

Përshkrim

Ndryshoni shpejtësinë e punës ose shpejtësinë e qepjes me një zëvendësim

Lehtë për tu rregulluar – Rregulloni shpejt një copëtim ose pushim me lehtësi!
Ndërprerësi On / Off – ju mban të përqendruar në qepjen.
Rregullimi i tensionit – Rregulloni tensionin bazuar në pëlhura të ndryshme.

Nuk ka procedura të komplikuara si të tilla!

Paketë praktike për qepje – për një çmim ekskluziv me zbritje

Jashtëzakonisht i lëvizshëm – është një makinë qepëse në pëllëmbën tuaj. Merre me vete kudo që të shkosh!
Përmasat: 22,9 x 5,1 x 15,2 cm
E përsosur për rregullime të shpejta: Disa rregullime që makinat e zakonshme desktop nuk mund t’i trajtojnë, të tilla si qepja e perdeve ndërsa jeni në një shufër ose riparimi i një xhepi të shqyer pa pasur nevojë të hiqni pantallonat.
E përsosur për çdo material: E shkëlqyeshme për mëndafshin, xhinsin, leshin, lëkurën dhe zanatet. Mund ta përdorni për qepje të lehtë të perdeve të varura,

Kjo makinë qepëse dore është shumë kompakte, mund ta vendosni në pëllëmbë të dorës tuaj, dhe ka kontroll të fortë të forcës, mund të ndryshoni shpejtësinë e punës dhe shpejtësinë e zëvendësimit, të cilat mund të plotësojnë të gjitha llojet e kërkesave të qepjes ditore. Isshtë një zgjedhje ideale për pozicionim të vështirë, ku makineritë tradicionale nuk munden. Ideale për familjen dhe udhëtimet, pamje e qepur bukur.

Fillestar ose profesionist, lehtë mund të bëni një zanat të caktuar

4 bateri AA ushqejnë makinën qepëse ose adaptorin e rrymës DC 6V (bateria dhe adaptori nuk përfshihen). Ideale për riparime dhe ndryshime në vend. Ky është një mjet i vlefshëm kur keni nevojë për zgjidhje të shpejta për punë të thjeshtë në terren. Kjo mini makinë qepëse është e lehtë për tu përdorur, përafrohet me buzën e sheshtë dhe mund të lëvizë automatikisht. Pavarësisht nëse jeni fillestar apo profesionist, lehtë mund ta bëni vetë një zanat.

Një partner i shkëlqyeshëm për trajnimin e zakoneve të punës dhe aftësive të qepjes së fëmijëve

Makina jonë qepëse miniaturë mund të qepë perde dhe rroba shpejt dhe me lehtësi. Kur udhëtoni, kur punoni, vishni një makinë qepëse mini emergjence.

Vlersimet (0)

Be the first to review “Mini makinë qepëse”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Mini makinë qepëse

13.0021.00 (-38%)