Mini frigorifer i lëvizshëm për ftohje dhe ngrohje 7.5L

27.0042.00 (-36%)

In stock

  • Për shoferët e taksive
  • Për të ruajtur qumështin e freskët dhe ushqimin e nxehtë
  • Për pikniqe dhe kampe
  • Kozmetikë në frigorifer
  • Përdorimi në shtëpi ose zyra ose kantieri (përshtatësi i fikur)
  • Ky frigorifer i makinave integron funksionet e dyfishta të ftohjes dhe ngrohjes duke përdorur një gjysmëpërçues, pa një kompresor ose kriogjen. Ka avantazhet e të qenit pa ndotje, vëllim i vogël, peshë e lehtë, e lëvizshme, jetë e gjatë shërbimi dhe konsum minimal i energjisë.
  • Send i përsosur për udhëtime familjare ose kushdo që kalon shumë kohë duke vozitur dhe uritur dhe etur në rrugë
  • Mbrojtja e mjedisit pa ndotje fluori, vëllim i vogël, pesha e lehtë, jetë e gjatë shërbimi.
  • Motor i qetë dhe ventilator qarkullojnë ajrin për ftohje / ngrohje të barabartë 2 në 1 Përdorim i ftohtë dhe i nxehtë; Përdorimi i makinës dhe shtëpisë

27.0042.00 (-36%)

Përshkrim

Një frigorifer makine, i cili është i ndryshëm nga frigoriferi i zakonshëm shtëpiak,  përdorimi i një kompresori ftohës kompresor mekanik, në vend që të përdorë një parim elektronik (gjysmëpërçues) të ftohjes
Dhe nuk prodhon ndotje
Ky frigorifer mund të përdoret për , pije alkoolike ose pije të gazuar, për të ndryshuar funksionin e ftohjes dhe ngrohjes duhet të jetë një interval prej 15-30 minuta para se të ndizet përsëri
Ky mini frigorifer i lëvizshëm është i shkëlqyeshëm për ata që kënaqen duke ngrënë në tryezat e tyre, studentët dhe shoferët që shijojnë pije të ftohta dhe meze të lehtë gjatë udhëtimit. Nuk kërkohet ftohje, motori i tij me zhurmë të ulët funksionon në heshtje dhe me efikasitet. Ftohet dhe nxehet nga pajisje gjysmëpërçuese me dy qëllime, me një jetë të gjatë shërbimi dhe konsum të ulët të energjisë. Ka një çelës të nxehtë / të ftohtë, i cili ju lejon të shijoni pije të ftohta në verë të nxehtë dhe ushqim të nxehtë në dimër të ftohtë. Frigoriferi personal 7.5L është i aftë të menaxhojë të gjithë menunë familjare për drekë ose darkë! Isshtë e përkryer për udhëtime familjare ose për këdo që kalon shumë kohë në automjetin e tij. Me një rrip të rehatshëm, bartja e këtij ftohësi / ngrohësi në zonën e piknikut është me erë.

Karakteristikat kryesore:

– Ftohës – ngrohtë 12V 7.5L për ftohës makinash portative me kapacitet më të madh
– Gëzoni pije të freskëta dhe ushqim veror në makinën tuaj
– Diapazoni i temperaturës së ftohjes nga 3 në 8 gradë Celsius (zakonisht 15 – 20 gradë Celsius më pak se
temperatura e ambientit)
– Qumështi dhe çaji mund të nxehen edhe në dimër
– Temperatura e ngrohjes deri në 65 gradë Celsius
– I përshtatshëm për të gjitha automjetet 12V
– I lëvizshëm dhe i lehtë, i lehtë për tu mbajtur kur shkoni për peshkim dhe udhëtoni me biçikletë
– Fuqia: 12V 37W
– Gjatësia e rripit të shpatullave: Rreth 1.4 – 1.6 m
– Gjatësia e kabllit të rrymës së makinës: 1.7 – 1.9 m

I qëndrueshëm, i lëvizshëm

Materiali: PP, çelik inox

Kapaciteti: 7.5 L

Fuqia: 30W (ftohje), 28W (ngrohje)

Tensioni: DC 12V

Temperatura e ftohjes: më e ulët se temperatura e ambientit me rreth 15-25 gradë Celsius

Temperatura e ngrohjes: 50 – 55 gradë

Linja e karikuesit të makinës: rreth 5,6 metra

Madhësia e përgjithshme: 310 x 300 x 170 mm / 12,2 “x 12” x 6,9 “(L * W * H)

Vlersimet (0)

Be the first to review “Mini frigorifer i lëvizshëm për ftohje dhe ngrohje 7.5L”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Mini frigorifer i lëvizshëm për ftohje dhe ngrohje 7.5L

27.0042.00 (-36%)

Add to Cart