Mikrofon A-1

28.0030.00 (-7%)

In stock

Performanca e lartë kapsulë dinamike
Furnizimi me energji lokale.
Vendosja e fitimit të audios.
Relay kontakti konfigurueshme për sistemin ndihmës.
Linja e zënë dhe treguesit e pranuar të fjalës.
Treguesi i ndriçimit i vendosur në qafën e gomës.
I përshtatshëm për sistemet NEO ose SONORA PA / VA.

28.0030.00 (-7%)

Vlersimet (0)

Be the first to review “Mikrofon A-1”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Vendmbajtëse

Mikrofon A-1

28.0030.00 (-7%)

Add to Cart