MBYLLLESI VAKUMI

25.0042.00 (-40%)

In stock

25.0042.00 (-40%)

Përshkrim

Ende shqetësoheni për ushqimin e mykur? KJO MAKINE VAKUM ZGJIDH PROBLEMET TUAJ …

 • Koha e ruajtjes është 6 herë më e gjatë se ftohja normale

 

 • Mbushësi automatik i vakumit mund të mbajë të freskëta frutat, arrat, ëmbëlsirat, mishin dhe perimet, duke parandaluar djegien e ushqimit në frigorifer, të formësuar dhe prishur, zvogëlon

 

 

 • Me pamjen e saj kompakte dhe elegante, nuk zë shumë hapësirë ​​në kuzhinë. Eshtë shumë i vogël dhe mjaft i lehtë, i cili nuk kërkon shumë hapësirë ​​për ruajtje. Presion i tepërt, presion i ulët, mbrojtje nga ngarkesa boshe, zbulimi i inverterit dhe tensionit

 

 

 • Ngjitësi i vakumit ndihmon për të zgjatur jetën e ushqimit në mënyrë që më pak prej tij të përfundojë në koshin e plehrave.

 

 • 2 funksion opsional – Kompresoni ose vulosni lloje të ndryshme çantash
 • Veti të shkëlqyera të mbylljes – Parandaloni prishjen e ushqimit dhe zgjasni kohën e ruajtjes së ushqimit.
 • Sistemi i mbylljes së vakumit – Hiqni ajrin nga paketimi i ushqimit për të shmangur infeksionin bakterial dhe për të mbajtur lëndët ushqyese të tij.
 • Madhësia e mbylljes 375 mm – Ruani me lehtësi një qese me madhësi të mesme ose të vogël.
 • Ruani ushqimin 6 herë më shumë se tkurrja – Paketimi i vakumit dhe depozitimi i frigoriferit
 • Kompakt – strukturë e thjeshtë dhe kursim hapësire për përdorim efikas në kuzhinë.
 • Funksione të tjera – Jo vetëm që përdoret për ushqime të thata dhe të lagura, por mund të përdoret edhe për produkte jo-ushqimore.

SPECIFIKIMET

Dimensioni i përgjithshëm: 370 * 75 * 50
Tensioni i hyrjes: AC100-240V / 50-60Hz
Fuqia: 90W
Shkalla e vakumit: -45 KPA / -60 KPA
Ngjyra: e zezë
Qese vakumi Madhësia: 20 x 25cm
Lidhja: BE / SH.B.A. / MB / AU

PAKETIMI I PRFSHIR

1 x makine nënshkrimin e vakumit ushqimor
10 x qese vakumi

 • Prodhuar në SHBA: Ne jemi furnizuesi kryesor në tregun profesional të ruajtjes së ushqimit! Ne jemi nga SHBA, kemi më shumë patenta të teknologjisë!

Vlersimet (0)

Be the first to review “MBYLLLESI VAKUMI”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

MBYLLLESI VAKUMI

25.0042.00 (-40%)

Add to Cart