Mbushës automjeti pa tel

21.0031.00 (-32%)

In stock

 • Mbajtës i ngarkuesit të telefonit celular në makinën tuaj
 • Me sensorin e integruar dhe jastëkun silikoni në mbajtësin që mbron telefonin, telefoni juaj do të qëndrojë në vend gjatë drejtimit
 • Rrotullimi 360 shkallë i mbajtësit
 • Dizajn modern që përshtatet lehtësisht në brendësi të makinës suaj
 • Tensioni: 10W Distanca e sensorit infra të kuqe: 0-8 mm
 • Rezultati: 5V / 2A
 • Dimensionet: 12.3 x 7.3 x 2.1cm
 • Pesha: 95g
 • Karikimi i ngarkuesit me USB
 • Për udhëtime të gjata të sigurta ose ngarje urbane
 • Ndërsa jeni duke ngarkuar, mund të shikoni paraprakisht navigimin, komunikoni, etj.
 • E RËNDËSISHME: Karikimi pa tel kërkon që telefoni të ketë një Marrës Qi.
 • Disa prej tyre janë: iPhone X, Samsung Galaxy S6, Motorola Droid Maxx, Verizon LG G2 etj.
 • Për informacion të saktë nëse telefoni juaj ka një marrës Qi apo jo, mund të kontaktoni ofruesin e shërbimit tuaj celular.

21.0031.00 (-32%)

Vlersimet (0)

Be the first to review “Mbushës automjeti pa tel”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Mbushës automjeti pa tel

21.0031.00 (-32%)

Add to Cart