Mbulesë e papërshkueshme nga uji për këpucë

9.0018.00 (-50%)

In stock

Goma e papërshkueshme nga uji e këpucëve është bërë nga 100% gome silikoni me cilësi të lartë jotoksike, performancë e shkëlqyeshme e papërshkueshme nga uji dhe me ripërdorim, siguri, qëndrueshmëri dhe mirëdashësi mjedisore.
Dizajni i papërshkueshëm nga uji e bën të lehtë për tu mbajtur dhe shmang grisjen e tepruar. Gjithashtu mund të shmangë shiun ose ujin në mbulesën e këpucëve.
Mbulesë këpucësh silikoni  kundër rrëshqitjes në pjesën e poshtme për të siguruar sigurinë e materialit të shiut dhe borës. Materiali silikon pastrohet lehtë, paloset, tërhiqet dhe nuk deformohet lehtë, përshtatet mirë. Është e lehtë për ta mbajtur në xhep ose çantë shpine.
Gomat e shiut mbrojnë këpucët tuaja nga papastërtia, shiu dhe bora, veçanërisht në ditët me shi / borë dhe aktivitete në natyrë të tilla si ecja në plazh, kampe, çiklizëm, peshkim, larje makinash, golf, kopsht, punë me pastrim lëndine ose kuzhine, etj. Mbroni këpucët në shi / borë / baltë. Mbajini këpucët tuaja të thata dhe të pastra gjatë gjithë ditës.

Category:

9.0018.00 (-50%)

Reviews (0)

Be the first to review “Mbulesë e papërshkueshme nga uji për këpucë”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Mbulesë e papërshkueshme nga uji për këpucë

9.0018.00 (-50%)

Add to Cart