Mbules e jashtme e veturës për të gjitha stinët

20.0033.00 (-39%)

In stock

Kjo mbules e gomuar cilësore ofron një metodë të thjeshtë, me kosto të ulët për të mbrojtur makinën tuaj në garazh ose në kushte të tjera moti.
E shkëlqyeshme për të parandaluar çdo gërryerje ose fërkim shtesë në mënyrë që të mos gërvishtni ose dëmtoni kurrë ndonjë pjesë të bojës së makinës.
Me materiale të lehta dhe pa frymë, mbulesa jon mbron nga rreziket dhe kimikatet e dëmshme që rezultojnë në ndryshk dhe përhapjen e baktereve, dhe është mbrojtës ndaj borës janë të papërshkueshëm nga uji.

20.0033.00 (-39%)

Vlersimet (0)

Be the first to review “Mbules e jashtme e veturës për të gjitha stinët”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Mbules e jashtme e veturës për të gjitha stinët

20.0033.00 (-39%)

Add to Cart