Mbrojtje magnetike mbulesë xhami të Makinave kundër ngricave , Dimër/Vere

10.0032.00 (-69%)

In stock

10.0032.00 (-69%)

Përshkrim

Mbrojtje magnetike e xhamit të përparmë
Për të luftuar kundër borës, akullit por edhe kundër nxehtësisë së diellit
Kjo mbrojtje e xhamit të përparmë është e nevojshme si në verë ashtu edhe në dimër.

Në verë, fytyra e saj prej alumini mbron nga rrezet e diellit dhe parandalon që dhoma e pasagjerëve të arrijë temperatura ekstreme.
Në dimër, fytyra e tij e zezë kap rrezet e diellit, ngroh dhomëzën e pasagjerëve dhe parandalon akullin nga xhami i përparmë.
Veçoritë
Përmasat: 160 x 120 cm. I përshtatshëm për shumicën e makinave, kamionëve dhe SUV-ve.
Paloset dhe ruhet lehtësisht në kutinë e dorezave të automjetit tuaj.
Përdorimi i dyfishtë: Parandalon grumbullimin e akullit / borës / akullit në xhamin e përparmë në dimër. Në verë, ofron mbrojtje ndaj rrezeve ultraviolet dhe lufton akumulimin e nxehtësisë brenda makinës suaj.
Aksesori magnetik: Magnet në qoshe për të mbajtur kapakun fort në vend edhe në erëra të forta.
Lehtë për t’u instaluar ose hequr.
duke përdorur këshilla
Në shtëpinë tuaj: Falë magneteve, gjithçka që duhet të bëni është të instaloni xhamin e përparmë.
Parkim në natyrë: Hapni dyert e përparme të automjetit tuaj. Vendosni kapakun në xhamin e përparmë, më pas mbyllni dyert. Tapa nuk mund të hiqet nëse makina është e kyçur.

Reviews (0)

Be the first to review “Mbrojtje magnetike mbulesë xhami të Makinave kundër ngricave , Dimër/Vere”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Mbrojtje magnetike mbulesë xhami të Makinave kundër ngricave , Dimër/Vere

10.0032.00 (-69%)

Add to Cart