Mbrojtës për qafë

4.997.99 (-38%)

In stock

Lecka elastike, dizajni radian i kurbës, mbrojnë rruazën e qafës së mitrës nga dëmtimi.
Mbrojtja e qafës vetë-ngrohëse, e përshtatshme për punë afatgjatë të lodhur me kokë të ulët.
Qepje delikate, mjeshtëri e shkëlqyeshme.
Mbrojtja e qafës vetë-ngrohëse, e përshtatshme për punë afatgjatë të lodhur me kokë të ulët.
Bërë nga material najloni me cilësi të mirë, i butë, i fortë dhe i rehatshëm për tu veshur.

4.997.99 (-38%)

Reviews (0)

Be the first to review “Mbrojtës për qafë”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Mbrojtës për qafë

4.997.99 (-38%)

Add to Cart