Mbështetëse mbajtëse qesesh plehrash Attach-A-Trash

7.9915.00 (-47%)

In stock

 • Mbajtësit e qeseve të plehrave, mbeturinat në qeset ushqimore të ripërdorshme, duke krijuar një vjedhje të fortë dhe të ngushtë që mund të mbajë deri në 10 paund!
 • Përdorni një kapëse të thjeshtë në çdo sirtar ose dollap! Pa vida ose instalim.
 • Kurseni para duke ripërdorur qeset plastike të mbeturinave të përditshme.
 • E shkëlqyeshme për të gjithë, të mëdhenj ose të vegjël: Zyra shtëpiake / puna Kafshë shtëpiake dhe kopshtari RV dhe anije Kompostimi Zonat e ndërtimit futni ndonjë sirtar ose dollap Mban deri në 10 paund
 • Ripërdorni qeset plastike të ushqimit
 • Nuk kërkohen vida ose mjete instalimi
 • Eshtë e lehtë për tu ruajtur, ndryshe nga koshi i rëndë i mbeturinave

7.9915.00 (-47%)

Përshkrim

Attach-A-Trash Varëse mbajtëse qese mbeturinash Enë kuzhine shtëpie Kosh plehrash

 

Përshkrim:

 • Ngjyra: e bardhë

 • Materiali: plastik Mban deri në 10 kg

 • Madhësia e produktit: 25x17x5cm

 • Nuk do të dëmtojë veshjet 100% të reja dhe me cilësi të lartë.

 • Eliminon koshat e rëndë dhe të papastër

 • Mund të mbajë qese mbeturinash ose lecka pastrimi.

 • Për dollapët me trashësi më pak se 2 cm.

 • Kjo ju lejon të ripërdorni qeset plastike të ushqimit.

 • Mund të hiqet lehtësisht kur nuk është në përdorim, shumë i përshtatshëm.

 • E shkëlqyeshme për kuzhinë, banjo, garazh, kampe, RV dhe më shumë.

 • Asnjë mjet shtesë si vidë ose shirit nuk përdoren për ta instaluar.

 • Me një mbulesë, parandaloni që era të depërtojë kudo dhe mos lejoni që defektet të vjedhin lart.

 • Dizajni i montuar në kabinet, mbani mbeturinat jashtë kontaktit me dyshemenë; mbajeni dyshemenë të pastër dhe higjienike.

 • Bashkangjiteni atë në një sirtar ose dollap; lëshoni duart; më komode dhe bëj një qese mbeturinash në dorë.

Reviews (0)

Be the first to review “Mbështetëse mbajtëse qesesh plehrash Attach-A-Trash”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Mbështetëse mbajtëse qesesh plehrash Attach-A-Trash

7.9915.00 (-47%)

Add to Cart