Mbajtëse shumëfunksionale, DISPENSER për rolo dhe fletë metalike, me raft erëzash

13.0037.00 (-65%)

In stock

13.0037.00 (-65%)

Përshkrim

Mbajtëse muri me rrotull kuzhine me film ushqimor, raft ruajtjeje dhe prestar folie. I përshtatshëm dhe  për t’u përdorur për ruajtjen e fletëve në kuzhinë

  • Kurseni më shumë hapësirë ​​në një kuzhinë të vogël: Mbajtësi ynë shumëfunksional është një zgjedhje e zgjuar për të kursyer më shumë hapësirë ​​në kuzhinën tuaj të vogël. Ju lehtë mund të mbani peshqirë letre ndërsa ruani mjeshtërisht shishet e erëzave. Nuk ka më kuzhinë të çrregullt! Dizajni modern është modern dhe i përshtatet stileve të ndryshme të dekorit të kuzhinës.

  • Me vida dhe fije mëndafshi, ju mund të zgjidhni të ngjitni ose goditni

Karakteristikat kryesore

● Mbajtëse elegante, e sigurt dhe praktike me hapëse për kuzhinë moderne
● È Gjithçka është ruajtur në mënyrë të përsosur në një vend, e pajisur me tehe të mprehta në të dy rrotullat për të prerë mbështjellësin plastik ose ndonjë tjetër
● Me strukturë të hartuar ergonomikisht, në gjendje të heqë në mënyrë të sigurt hapëse
● I përshtatshëm dhe i përshtatshëm për ruajtjen e mbështjellësve plastikë në kuzhinë

Specifikim

– Materiali: ABS
– Tri ngjyra për të zgjedhur
-Madhësia e produktit (Gje x The x La x): 15,35 x 3,94 x 9,45 inç

Përmbajtja e paketës
1 x raft depo + vida 4x + ngjitës 2x

Vlersimet (0)

Be the first to review “Mbajtëse shumëfunksionale, DISPENSER për rolo dhe fletë metalike, me raft erëzash”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Mbajtëse shumëfunksionale, DISPENSER për rolo dhe fletë metalike, me raft erëzash

13.0037.00 (-65%)

Add to Cart