Mbajtëse për bërryl

12.0018.00 (-33%)

In stock

>Harroni Dhimbjen TUAJ – Duke ofruar një ngjeshje të butë dhe të rehatshëm ndihmon për të siguruar lehtësimin dhe mbështetjen rinovuese të dhimbjeve të përditshme dhe ngurtësinë e muskujve.
>Materiale Prim – E përbërë nga najloni dhe materiali i bakrit i cili i jep jetë më të gjatë anti-erë dhe anti-statike.
>Lëvizje e papërmbajtur – Perfekt për Tenis, Golf, Volejboll, Vrapim, Ecje, Mundje, Gjimnastikë ose ndonjë sport tjetër.

12.0018.00 (-33%)

Vlersimet (0)

Be the first to review “Mbajtëse për bërryl”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Mbajtëse për bërryl

12.0018.00 (-33%)

Add to Cart