Maskë jeshile për pastrimin e poreve dhe pikave të zeza

10.0020.00 (-50%)

In stock

10.0020.00 (-50%)

Përshkrim

Detoksifikon lëkurën dhe i jep asaj një pamje të përsosur, pa pore dhe ultra të lëmuar. Ekstrakti i çajit jeshil ushqen dhe hidraton intensivisht lëkurën, përmirëson strukturën e epidermës dhe forcon tonin e lëkurës.

Largoni në mënyrë efektive pikat e zeza dhe të bardha, duke reduktuar shenjat e plakjes duke forcuar funksionet mbrojtëse të lëkurës.

TIPARET

Pastroni poret tuaja me një formulë natyrale

Ekstrakti i çajit jeshil pastron poret, eliminon thatësinë, stimulon aktivitetin e qelizave, lehtëson lodhjen dhe parandalon procesin e plakjes, forcon funksionet mbrojtëse të lëkurës.

Hidratues

Maska ushqyese e thellë, pastrues i thellë nga çaji jeshil siguron dhe bllokon lagështinë ndërsa qetëson lëkurën e ndjeshme për të qetësuar skuqjen dhe irritimin.

Lehtë për t’u përdorur

Thjesht aplikojeni baltën në fytyrë ose në trup pasi të keni larë fytyrën. Lëreni për 10 minuta, më pas shpëlajeni. Tekstura është e lëmuar dhe e butë, përhapet lehtësisht në të gjithë fytyrën.

Dizajn portativ

Kjo maskë ka një dizajn koke rrotulluese, të përshtatshme për përdorim dhe një shtrirje të pastër për duart. Kompakt, i lehtë dhe i lëvizshëm.

SPECIFIKIMET

Personat e aplikueshëm: të përgjithshëm

Lloji i lëkurës: i përgjithshëm

Përmbajtja neto: 40 g

Afati i ruajtjes: 3 vjet

PAKETA PËRFSHIN

1x maskë për pastrim të thellë nga çaji jeshil

Vlersimet (0)

Be the first to review “Maskë jeshile për pastrimin e poreve dhe pikave të zeza”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Maskë jeshile për pastrimin e poreve dhe pikave të zeza

10.0020.00 (-50%)

Add to Cart