Maskë e zezë për fytyrën , largon pikat e zeza dhe poret

10.0021.00 (-52%)

In stock

10.0021.00 (-52%)

Përshkrim

DHJET  minuta në një kompleks më të pastër!

Kjo maskë nga balta kaolinë e pasur me lëndë ushqyese pastron dhe ekuilibron, thith vajin e tepërt dhe largon papastërtitë. Acidet salicilike dhe laktike ndihmojnë në shtresimin e butë, duke i dhënë lëkurës një pamje të butë dhe të lëmuar me një pamje të minimizuar të poreve. E përsosur për ata që merren me mbingarkesë dhe lëkurë me vaj.

Përparësitë:

  • Thith vajin e tepërt
  • Shtreson lëkurën
  • Heq pikat e zeza
  • Heq kokat e bardha
  • Minimalizon dukshëm poret
  • Pastron, detoksifikon dhe pastron fytyrën
  • Ndihmon në zbutjen, pastrimin dhe zbutjen e lëkurës

Si të përdoret

Vendosni një shtresë të barabartë në lëkurë të pastër dhe të thatë, duke shmangur zonën rreth syve, vetullave, vijave të flokëve dhe buzëve. Pasi të thahet plotësisht, butësisht hiqni maskën duke filluar nga skajet e jashtme. Lani mbetjet me ujë.

Ushqen lëkurën tuaj:

Katër përbërës kryesorë punojnë së bashku për ta bërë lëkurën tuaj të duket më e mira. Qymyri i aktivizuar dihet që pastron dhe detoksifikon thellë lëkurën. Balta Bentonite gjithashtu mund të detoksifikohet dhe pastrohet. Rozmarina mund të mbështesë nivelet e shëndetshme të kolagjenit, të mbrojë lëkurën dhe të zvogëlojë shfaqjen e rrudhave. Eukalipt dihet që zbut lëkurën dhe parandalon njollat. Tani mund të merrni një trajtim të tillë si banjë për një pjesë të vogël të çmimit në komoditetin e shtëpisë tuaj.

 

Vakumi Blackhead, Whitehead & Oil Remover përdor thithjen e ajrit në vakum për të gërmuar thellë në poret. Ajri heq tepricat në mënyrë më të sigurt dhe efikase sesa mjetet e gjilpërës. Kjo teknikë inteligjente është jo toksike dhe jo irrituese, e cila mund të përdoret në mënyrë të sigurt në fytyrë.

PARA PAS:

 

Reviews (0)

Be the first to review “Maskë e zezë për fytyrën , largon pikat e zeza dhe poret”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Maskë e zezë për fytyrën , largon pikat e zeza dhe poret

10.0021.00 (-52%)

Add to Cart