Masazhuesi i indeve të thella me goditje të muskujve super efikas

33.0089.00 (-63%)

In stock

6 intensitete të ndryshme masazhesh, 4 koka masazhesh për pjesë të ndryshme të trupit, shpejtësia e rrotullimit 2100-3600 / min, ju mund të rregulloni intensitetin dhe të ndryshoni kokën e masazhit sipas pjesëve të ndryshme të trupit dhe përdorimit të ndryshëm ka nevojë. Pavarësisht nëse janë muskujt relaksues pas stërvitjes apo masazhit ditor të trupit, është shumë i përshtatshëm.Masazhi i mbajtur me dorë ka një motor të fuqishëm për të siguruar fuqi të fortë. Mund të lehtësojë dhimbjet e muskujve pas stërvitjes, të zvogëlojë ngurtësinë e muskujve, të zvogëlojë lodhjen, të relaksojë në mënyrë efektive trupin dhe t’ju bëjë të bëheni më të shëndetshëm.

33.0089.00 (-63%)

Përshkrim

         

Merrni lehtësim të menjëhershëm nga dhimbjet e muskujve dhe nyjeve me një masazh relaksues.

Are you suffering from muscle or joint pain?

☑️ Lehtëson dhimbjen e muskujve – Ndihmon në lehtësimin e dhimbjes dhe ngurtësisë së muskujve me 4 shtojca të këmbyeshme të kokës. Promovon qarkullimin dhe përmirëson gamën e lëvizjes dhe ndihmon në përshpejtimin e ngrohjes dhe rikuperimin.

☑️ Bateri e rimbushshme – Bateria litium-jonike e rimbushshme (deri në 3 orë përdorimi).

☑️ Intensiteti i rregullueshëm – Ky jastëk masazhi në qafë ka 3 nivele të forcës së shpejtësisë, të cilat ju lejojnë të merrni presionin e duhur dhe të duhur për të lehtësuar dhimbjet e muskujve.

☑️ Mjeti i Qetë i Masazhit – Përdorimi i teknologjisë Unique Quiet Glide me një motor me çift rrotullues të lartë dhe tre cilësime të rregullueshme të shpejtësisë që japin deri në 2100-3600 goditje në minutë.

Masazheri ju lejon të jepni vetes një masazh terapeutik në shtëpi. Dridhjet intensive rritin me shpejtësi qarkullimin e gjakut duke ulur inflamacionin nga muskujt tuaj dhe lehtësojnë dhimbjet e trupit.

  • E përkryer për këdo që vuan nga dhimbje kronike e muskujve për shkak të dëmtimit, kushteve shëndetësore ose stilit të jetës
  • Heq nyjet e muskujve, ngurtësi dhe tendosje
  • Zbut dhimbjet tuaja dhe largon ato
  • E shkëlqyeshme për rikuperimin e muskujve pas lëndimit ose pas një stërvitje
  • Dizajn i lehtë, i lëvizshëm dhe ergonomik në dizajn
  • Ju jep një masazh thellësisht relaksues – i shkëlqyeshëm për të mos lëshohem pas një dite të gjatë
Check out our reviews! We are happy to announce that we have sold over 3000 units!

Vlersimet (0)

Be the first to review “Masazhuesi i indeve të thella me goditje të muskujve super efikas”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Masazhuesi i indeve të thella me goditje të muskujve super efikas

33.0089.00 (-63%)

Add to Cart